• Detail firmy

Conceptica s.r.o.

Základní popis

Nasloucháme přáním a představám, abychom vytvořili podnikový systém, který respektuje vaše potřeby a přitom opravdu zefektivňuje váš byznys.

Adresa

Senovážné náměstí 1464/6
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27578348
DIČ:  CZ27578348
  • Služby

Výrobky, činnosti

Podnikový systém

Vybíráme nejlepší odborníky a neustále je vzděláváme a motivujeme, abychom naplnili naši vizi o stále kvalitnějších službách a čestném jednání. Jsme experti na projektové řízení podle PRINCE2® a také na podniková řešení Microsoft Dynamics AX a CRM.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 734 391 228
E-mail: info@conceptica.cz
WWW: www.conceptica.cz

Kontaktní osoba

Ing. TOMÁŠ HAMR - Jednatel

Další firmy v oboru

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

d-PROG s.r.o.

Zaměřujeme se na podporu a údržbu v oblasti IT infrastruktury (operační systémy, databázové servery, zálohovací systémy apod.), na vývoj aplikací a softwarových komponent na míru. Dodáváme kompletní řešení pro oblast logistiky a skladování, řešení pro evidenci úkonů, služeb a majetku, řešení pro identifikaci osob, WiFi lokalizaci osob a majetku, systémy pro správu dokumentů apod.

miOm, s.r.o.

Poskytujeme řídicí systémy pro sportovní, relaxační, masážní, solární či fitness studia, výpočetní techniku, informační a komunikační techniku a další. Věnujeme se správě sítí a tvorbě aplikací na zakázku. Dále nabízíme potisk plastových identifikačních karet a v nabídce máme i přístupové nebo rezervační systémy.