• Detail firmy

COMSIG - Jiří Bayerl spol. s r.o.

Základní popis

Prodej a montáž identifikačních, docházkových i zabezpečovacích systémů

Adresa

Dopravní 139/33
318 00 Plzeň 3 - Nová Hospoda

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72288345

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací systémy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 495 200
E-mail: info@comsig.cz
WWW: www.comsig.cz

Kontaktní osoba

Jiří Bayerl - Jednatel

Mobil: +420 777 266 788
Další firmy v oboru

MIJAVA spol. s r.o.

Specializujeme se na elektro - instalace, kamerové systémy, zabezpečovací zařízení, topení, automatické kotle, vodoinstalace a tepelná čerpadla. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků, proto se snažíme vyjít vstříc všem požadavkům a přáním. Neváhejte nás kontaktovat a my vše zařídíme. Těšíme se na Vás.

JAMEDIA Jacek Trzęsowski

Prodáváme zabezpečovací systémy, kamery, pancéřové skříně, trezory, monitorování projektů a video interkomy. Naše společnost byla vytvořena s ohledem na bezpečnost jednotlivým klientům, stejně jako společnosti. My charakterizují spolehlivost a profesionalitu. Zboží mají stálý přísun. Jsme mají vysokou důvěryhodnost u zákazníků na polském trhu, stejně jako cizí. Vítejte!

ELVIS

Specializujeme se na výrobu, vývoj a prodej turniketových odbavovacích systémů, elektronických parkovacích automatů, docházkových systémů, přístupových systémů, automatických pokladen, bezkontaktních karet, náramků a jiných identifikačních médií. Naše identifikační a odbavovací systémy se hodí pro využití ve ski parcích, zábavních parcích, sportovištích, parkovištích, průmyslových areálech apod.