• Detail firmy

ComPra-Telekomunikace s.r.o.

Základní popis

Společnost působící zejména v oblasti telekomunikačních technologií, kamerových a elektronických zabezpečovacích systémů, rádiových sítí PPS, datových sítí a stavebních realizací. Emergency service. Výstavba rádiových sítí PPS. Stavební činnost.

Adresa

Synkovická 38/3
190 16 Praha 9 - Koloděje

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26199807
DIČ:  CZ26199807
Rok založení:  2000
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- telekomunikační technologie, kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, rádiové sítě PPS, datové sítě a stavební realizace.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 174 287
E-mail: office.praha@compra.cz

Kontaktní osoba

Pavel Slavkovský - Jednatel

Eva Slavkovská - Jednatel

Další firmy v oboru

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.

Cenová kalkulačka tarifů

Cenová kalkulačka telekomunikačních služeb KOREKTEL/KALK poskytuje bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen telekomunikačních služeb pro jednotlivce a domácnosti nebo drobné podnikatele či malé firmy z pohodlí domova. Cenová kalkulačka KOREKTEL/KALK má k dispozici celkově 4 cenové kalkulátory zaměřené na: mobilní a pevné volání/tarify a mobilní a pevný internet.