• Detail firmy

COMPLEXIO s.r.o.

Základní popis

Společnost poskytuje vysokorychlostní internet s naprostou volností, bezplatné vyzkoušení služby vč. zařízení, nezávislé na lokalitě, mobilní v rámci celé sítě, standardní rychlosti od 2 do 10 Mbit/s, připojení zcela bez závazků a smluv.

Adresa

Cíglerova 1089/30
198 00 Praha 9 - Černý Most

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28952588
DIČ:  CZ28952588
Rok založení:  2009
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- poskytování internetových služeb, připojení zcela bez závazků a smluv, možnost bezplatného pozastavení služby, nezávislé na lokalitě, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 800 330 073

Kontaktní osoba

Pavel Lukeš - Jednatel

Ing. Ladislav Siegl, PhD. - Jednatel

Další firmy v oboru

Cenová kalkulačka tarifů

Cenová kalkulačka telekomunikačních služeb KOREKTEL/KALK poskytuje bezplatné, objektivní a aktualizované on-line srovnání cen telekomunikačních služeb pro jednotlivce a domácnosti nebo drobné podnikatele či malé firmy z pohodlí domova. Cenová kalkulačka KOREKTEL/KALK má k dispozici celkově 4 cenové kalkulátory zaměřené na: mobilní a pevné volání/tarify a mobilní a pevný internet.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.