• Detail firmy

Compas automatizace, spol. s r.o.

Základní popis

Nabízíme průmyslové automatizace, výrobní informační systémy MES, dodávky techniky Siemens, elektrických zařízení, elektrické poho

Adresa

Nádražní 610/26
591 01 Žďár nad Sázavou

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47904585
DIČ:  CZ47904585

Výrobky, činnosti

automatizace, systémy MES

Průmyslová automatizace, výrobní informační systémy MES, dodávky techniky Siemens, kompletní dodávky elektrických zařízení, projekty elektro

Kontaktní údaje

Telefon: +420 567 567 111
Fax: +420 567 567 112
E-mail: info@compas.cz
WWW: www.compas.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vlastimil Braun - Jednatel

Ing. Vladimír Klíma - Prokurista

Další firmy v oboru

ELVIS

Specializujeme se na výrobu, vývoj a prodej turniketových odbavovacích systémů, elektronických parkovacích automatů, docházkových systémů, přístupových systémů, automatických pokladen, bezkontaktních karet, náramků a jiných identifikačních médií. Naše identifikační a odbavovací systémy se hodí pro využití ve ski parcích, zábavních parcích, sportovištích, parkovištích, průmyslových areálech apod.

UNICODE SYSTEMS, s.r.o.

Více než 20 let zkušeností v oblasti petrolejářského průmyslu. Projektové řízení a rozvoj systémů pro veřejné a soukromé čerpací stanice. Řízení a integrace head-office systémů a systémů platebních karet pro sítě čerpacích stanic. Karetní systémy pro čerpací stanice. Konstrukce, produkce venkovních platebních terminálů. Servis, hot-line, systémová podpora.

GS GLOBAL SERVIS spol. s r.o.

Vyrábíme technologie a technologické celky pro mlékárenský a potravinářský průmysl. Zajišťujeme technickou a projektovou přípravu, dodávku a montáž technologických zařízení, výrobních linek a nerezových rozvodů potrubí. Zabýváme se také následnou elektroinstalací, měřením a regulací.