• Detail firmy

COMPAKT

Základní popis

Zabýváme se prodejem a servisem výpočetní techniky.Zajišťujeme prodej a montáž kamerových systémů, tvorbu internetových stránek...

Adresa

U Svatého Jána 3609
580 01 Havlíčkův Brod

Okres: Havlíčkův Brod
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72959657

Výrobky, činnosti

prodeje hardwaru a softwaru nabízíme montáž a in.

prodeje hardwaru a softwaru nabízíme montáž a instalaci hardware, software a počítačových sítí, připojení k internetu, tvorbu internetových stránek a

Kontaktní údaje

Telefon: 569 421 404
Mobil: 732 814 691
E-mail: obchod@compakt.cz
WWW: www.compakt.cz

Kontaktní osoba

Pavel Bureš - Majitel

Mobil: 420 732 629 427
E-mail: bures@compakt.cz
Další firmy v oboru

UNICODE SYSTEMS, s.r.o.

Více než 20 let zkušeností v oblasti petrolejářského průmyslu. Projektové řízení a rozvoj systémů pro veřejné a soukromé čerpací stanice. Řízení a integrace head-office systémů a systémů platebních karet pro sítě čerpacích stanic. Karetní systémy pro čerpací stanice. Konstrukce, produkce venkovních platebních terminálů. Servis, hot-line, systémová podpora.

eD´ system Czech, a.s.

Zabýváme se distribucí výpočetní, digitální, mobilní techniky. Nabízíme hardware a software od různých firem a výrobců. Veškerý nabízený sortiment naleznete na našich internetových stránkách.

DARTECH, s.r.o.

Zaměřujeme se na průmyslovou automatizaci a programování PLC pro různé oblasti průmyslu. Zajišťujeme vývoj řídicích systémů pro programovatelné relé LOGO, systémy strojů S7 - 200, S7 - 300, S7 - 400. Provádíme opravy dílů průmyslové automatizace, projektování rozváděčů i diagnostiku průmyslových sítí.