• Detail firmy

COMPACT PRODUCTION, s.r.o.

Základní popis

Zakázková výroba schodů a schodišť včetně osazení zábradlí a galerie. Nabídka zadlabávaných, čepových, bočnicových, sedlových a jiných schodů.

Adresa

Plzeňská 1270/97
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24178161

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba schodů a schodišť

Kontaktní údaje

Mobil: 724 347 288
E-mail: info@compactproduction.cz
WWW: www.compactproduction.cz

Kontaktní osoba

Václava Těžký - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

SAŠ GLASS s.r.o.

Nabízíme provedení veškerých sklenářských prací - řezání skel a zrcadel, zasklívání oken, dveří a výloh. Zajišťujeme realizaci celoskleněných schodišť, výloh z izolačních dvojskel, balkónová zábradlí nebo výrobu skleněných kuchyňských obkladů. Dodáváme také bezpečnostní skla - protipožární, pochozí i neprůstřelná. Provozujeme sklenářství v Praze 5 - Košířích a v Rudné.

Jan MUSIL

Naše truhlárna se specializuje na atypickou výrobu na zakázku. Vyrábíme a renovujeme dřevěný a čalouněný nábytek, kazetové dveře, špaletová okna, dřevěné schody a zábradlí, pergoly, zahradní domky apod. - vše od zaměření až po konečnou montáž. Součástí poskytovaných služeb jsou i sklenářské práce. Rámujeme obrazy, zasklíváme a opravujeme okna, dveře, skleníky. Garantujeme kvalitně odvedenou práci.

TES

Nabízíme tesařské a klempířské práce. Zajišťujeme kompletní realizace střech, výrobu a montáž krovů, zahradních altánů a pergol. Provádíme pokládku všech podlahových krytin a dřevěných obkladů.