• Detail firmy

COMP-TRADE, s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme profesionální služby v oblasti IT, zabýváme se dodávkami HW/SW, spotřebního materiálu, kompletní realizací a správou sítí, outsourcingem a tvorbou webových stránek.

Adresa

Nám.M.Poštové 854
266 01 Beroun

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27878708
DIČ:  CZ27878708
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dodávky HW/SW

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 757 707
E-mail: michal.sura@comp-trade.cz
WWW: www.comp-trade.cz

Kontaktní osoba

Michal Šůra - Obchodní ředitel

Další firmy v oboru

Petr Fusek

Skladový a pokladní software "Spirála" pro restaurace, samoobsluhy, obchody a drobné provozovny. Registrační pokladna a celý systém slouží ke kompletnímu sledování pohybu surovin a peněz. Dále nabízíme vývoj programů na zakázku, opravy a repase počítačů i notebooků, servis elektroniky a elektrických spotřebičů, instalaci počítačových sítí a kamerových systémů a vedení jednoduchého účetnictví.

Michal Szabó

Zabýváme se dodávkou kamerových, monitorovací, přístupových a docházkových systémů. Nabízíme montáž a instalaci PC na zakázku, provádíme realizaci sítí LAN a WIFI. Zajišťujeme pískování a leptání skla.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.