• Detail firmy

comgra, s.r.o.

Základní popis

Digitální tisk Praha, velkoplošný tisk, ofsetový tisk, řezaná grafika. Vizitky, letáky, plakáty, brožury, katalogy, plachty, samolepky, fotoplátna.

Adresa

Moulíkova 2238/1
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28962788
DIČ:  CZ28962788

Výrobky, činnosti

Digitální tisk

Vizitky, letáky, plakáty, brožury, katalogy, loga, plachty, samolepky, fotoplátna, fotografie, skládačky, knihy, časopisy, booklety, manuály, obálky, samolepky, ...

Kontaktní údaje

E-mail: info@comgra.cz
WWW: www.printscreen.cz

Kontaktní osoba

Martin Heinzl - Jednatel

Mobil: +420 777 796 713
E-mail: info@comgra.cz
Další firmy v oboru

N3XT s.r.o.

Poskytujeme grafické služby. Zaměřujeme se na tvorbu fotografie, reportážních fotografií, portrétní fotografie a fotodokumentace.

BOREMI invest, a.s.

BOREMI invest, a.s. je vydavatelství tištěných časopisů pro aktivní volný čas. Zajišťujeme předplatné časopisu RUN, Puls, Outdoor a Men´s Life. Provozujeme www.epuls.cz, www.fitstyl.cz, www.ioutdoor.cz, www.run-magazine.cz. Zajišťujeme plošnou inzerci, tematicky umístěnou inzerci, tvorbu PR článků, inzerce v tištěných časopisech a na online portálech a také pravdivé a poutavé recenzování vybavení.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.