• Detail firmy

Comfort Space, a.s.

Základní popis

Nabízíme poradenství v oblasti energetických úsporných řešení pro rodinné a bytové domy. Zpracujeme energetické průkazy a štítky budov včetně pasporti

Adresa

Kaprova
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28480970

Výrobky, činnosti

Poradenství energetických úsporných řešení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 270 005 547
Telefon: +420 270 005 542
E-mail: obchod@cs-as.cz
WWW: www.comfort-space.cz

Kontaktní osoba

Luděk Lošťák - Předseda představenstva

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

PERAX spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou investičních celků včetně návrhu technického řešení, vypracování projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Dodáváme průmyslové chladicí stanice, filtrační stanice vody, čerpací stanice vody, výměníkové stanice vody, chemické úpravny vody, potrubní rozvody apod.

Entech-Group, s.r.o.

Monitorujeme spotřebu energie za účelem trvalé optimalizace provozních nákladů. Věnujeme se analýze spotřeby energie, optimalizačním studiím a další. Provádíme tepelný audit a pravidelné nebo jednorázové kontroly kotle dle Zák. 406/2000 Sb. Zaměřujeme se na obory jako je vytápění, vzduchotechnika, ochrana ovzduší a další.

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.