• Detail firmy

Comega Computer, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme služby v oblasti informačních technologií. Dodáváme počítačové technologie, spotřební elektroniku a produkty velkých počítačových společností. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis, sestavujeme počítače a instalujeme počítačové sítě.

Adresa

K dolům 1924/42
143 00 Praha 4 - Modřany

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26142210
DIČ:  CZ26142210
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dodavatel informačních technologií a elektroniky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 934 975
Fax: +420 224 933 973
E-mail: comega@comega.cz
WWW: www.comega.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Tvrský - Jednatel

Mobil: +420 602 647 846

Ing. Ondrej Tvrský - Jednatel

Další firmy v oboru

GNOME.CZ, s.r.o.

Naše společnost se zaměřuje na prodej a servis nejrůznější výpočetní a kancelářské techniky od světoznámých výrobců. Zajišťujeme správu a podporu počítačových sítí LAN/WLAN, outsourcing počítačových sítí, instalace hardwarových zařízení a softwaru, virtualizaci, hosting, zálohování, tvorbu uživatelského softwaru, dodávku EET – řešení pro Elektronickou evidenci tržeb, projektování sítí apod.

EPEGRA s.r.o.

Provozujeme vzdělávací centrum. Nabízíme všeobecné vzdělávací kurzy zaměřené na management, marketing a komunikaci nebo specializované kurzy. Zabýváme se tvorbou webových stránek a tvorbou grafických návrhů pro propagační činnost.

ASM spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní řešení kamerových systémů, domovních videovrátných a LAN sítí. Dodáváme kamerové systémy, aktivní i pasivní síťové prvky, optické sítě, diskové systémy, optické moduly, přehrávače LAN, mobilní terminály, multifunkční servery, bezdrátové prvky WiFi, průmyslové ethernet switche, DIN napájecí zdroje a kabely, systémy domácí automatizace, průmyslové počítače apod.