• Detail firmy

COMEC AUDIT s.r.o.

Základní popis

Auditorské služby, daňové poradenství, vedení účetnictví, revize a rekonstrukce účetnictví.

Adresa

Kloboukova 1231/75
148 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64086046
DIČ:  CZ64086046
  • Služby

Výrobky, činnosti

Komplexní účetní služby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 271 735 793
Mobil: +420 603 425 185
E-mail: comec@comec.cz
WWW: www.comec.cz

Kontaktní osoba

Ing. Kamila Krejčí - Jednatel

Ing. Pavel Haněl - Jednatel

Další firmy v oboru

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.

Ing. Richard Schuh

Naše rodinná firma, jako jedna z prvních akreditovaných daňových kanceláří v ČR, zajišťuje vedení účetnictví jednoduchého i podvojného, vedení mzdové agendy a daňové poradenství. Připravíme a vypracujeme daňová přiznání, zajistíme odklad podání daňových přiznání, poskytneme veškeré daňové a účetní konzultace. Součástí nabízených služeb je rovněž zastupování klientů v daňových záležitostech.

Ing. Jaroslava Frumarová

Zabývám se komplexní službou v oblasti externího vedení účetnictví. Nabízím vedení daňové evidence, účetnictví a zpracování mezd v účetním programu Pohoda. Také Vás můžu zastoupit v jednání s FÚ, OSSZ i ZP. V neposlední řadě poskytuji finanční a daňové poradenství.