• Detail firmy

COMBIT spol. s r.o.

Základní popis

Firma zabývajicí se montáží a servisem kamerových systémů a zabezpečovacích zařízení.Montáž a servis zabezpečovacích zařízení na ochranu zboží.

Adresa

Rašínovo nábřeží 65/24
128 00 Praha 2 - Vyšehrad

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49613952
  • Služby

Výrobky, činnosti

Montáže a servis

kamerových systémů a zabezpečovacích zařízení.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 224 911 455
Telefon: +420 224 912 477
E-mail: info@combit.cz

Kontaktní osoba

Markéta Plantagie Dvořáková - Jednatel

Další firmy v oboru

ACS Solution s.r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáže elektronických přístupových systémů do všech typů objektů - soukromých i administrativních. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naším krédem je poskytování produktů a služeb vysokých kvalit a individuální přístup k zákazníkovi, s cílem skutečného uspokojení jeho požadavků.Věříme, že i vy budete mít možnost ověřit si naše kvality.

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.

KALTMEYER s.r.o.

Specializujeme se na mechanické zabezpečení objektů. Dodáváme bezpečnostní kontrolní systémy, zámky, klíče, čipy, domácí telefony a mnoho dalšího. Katalog produktů, včetně technických parametrů, naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás navštívit.