• Detail firmy

COMBATANT CZ s.r.o.

Základní popis

Vyšijeme vše a na vše, výšivky, nášivky, strojní výšivky, aplikace. Tisk, potisk, sítotisk trik, čepice, tašky, deštníky, reklamní i pracovní textil, montérky, čepice, trika, polokošile

Adresa

Mattioliho 3274/7
106 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28529057

Výrobky, činnosti

Strojní vyšívání

- výšivky, nášivky, strojní výšivky, aplikace

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 658 180
Mobil: +420 725 833 031
Fax: +420 272 658 180
E-mail: info@combatantcz.cz
WWW: www.vysivky-potisk.cz

Kontaktní osoba

Petra Souček - Jednatel

Další firmy v oboru

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.

Xena Praha s.r.o.

Zabýváme se zakázkovou výrobou pracovního oblečení uniformního typu. Náš sortiment zahrnuje kalhoty, saka, sukně, bundy, košile, trička, kombinézy, pokrývky hlavy, obuv, ale i doplňky, jako jsou kravaty, opasky, ponožky, rukavice, šály, brýle apod. Nabízíme vyšití loga na Vaše oděvy. Katalog produktů naleznete na našich webových stránkách.