• Detail firmy

COMA Jilemnice s.r.o.

Základní popis

Topenářské práce Vložkování a revize komínů Autorizované měření spalin Plynoinstalace Kotelny Instalatérské práce Obklady a dlažby Rekonstrukce koupelen Zámečnické práce Stavební práce Projektová činnost

Adresa

V Jilmu 229
514 01 Jilemnice

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28198492
  • Služby

Výrobky, činnosti

Instalatérství, topenářství, plynařství

Topenářské práce Vložkování a revize komínů

Kontaktní údaje

Telefon: 481 543 052
E-mail: coma@jilemnice.cz
WWW: jilemnice.cz/coma

Kontaktní osoba

ing. Leoš Janouch - Jednatel

ing František Mazánek - Jednatel

Další firmy v oboru

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

Ladislav Jerie s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti topení, voda a plyn. Zabýváme se kompletními rekonstrukcemi koupelen, montáží tepelných čerpadel, vložkováním a servisem komínů. Dodáváme veškerý materiál pro topení, vodu a plyn.

SO STAVO

Zabýváme se litím anhydritových podlah a strojním omítáním. Anhydritové podlahy jsou moderní způsob realizace hrubých podlah v rodinných a bytových domech, ale i v průmyslových prostorech, školách, sportovních halách a kancelářích.