• Detail firmy

Color Steel s.r.o.

Základní popis

Firma Color Steel s.r.o. byla založena v roce 2005 a zabývá se výhradně povrchovou úpravou práškovými plasty (komaxit). Ačkoliv firma působí na trhu relativně krátkou dobu, je vedena lidmi s dlouholetými zkušenostmi v oboru.

Adresa

U Cementárny 1172/38
703 00 Ostrava - Vítkovice

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26861291
DIČ:  CZ26861291

Výrobky, činnosti

práškové lakování

Kontaktní osoba

Petr Mohyla - Jednatel

Mobil: 731 858 541
E-mail: petr.mohyla@colorsteel.cz
WWW: www.colorsteel.cz
Další firmy v oboru

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.

LAKOVNA JAKUB s.r.o.

Naše společnost se zabývá již od roku 2002 práškovým lakováním. Práškové lakování je moderní a ekologickou metodou úpravy kovů. Práškové lakování lze uplatnit ve všech odvětvích kovovýroby. Aplikace možná i v interiéru, ne pouze v exteriéru.

FEMONT OPAVA s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž veškerých ocelových konstrukcí a hal. Jsme však technologicky a legislativně připraveni pro výrobu a montáž téměř jakékoliv ocelové konstrukce. Provádíme klempířské práce, svařování profilů, pálení plechů či tryskání oceli. Pro více informací o naší činnost navštivte webové stránky naší společnosti.