• Detail firmy

COLMEX s.r.o.

Základní popis

Společnost COLMEX s.r.o., je jedním z nevýznamnějších dodavatelů venkovních posilovacích strojů - outdoor fitness a hřišť pro seniory na trhu ČR a SR. Zpracování projektu od A do Z vč. dodání na klíč.

Adresa

Kubelíkova 1224/42
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29037221
DIČ:  CZ29037221
  • Maloobchod

Výrobky, činnosti

Fitness

Dodáváme a instalujeme venkovní posilovací stroje a hřiště pro seniory na klíč.

Kontaktní údaje

Fax: +420 225 110 941
E-mail: info@colmex.cz
WWW: www.colmex.cz

Kontaktní osoba

Vladimír Havlík - Jednatel

Mobil: +420 773 666 333

Petr Chalánek - Obchodní ředitel

Mobil: +420 776 776 110
Další firmy v oboru

Jan Srb

Provozujeme internetový obchod i kamennou prodejnu se zaměřením na sportovní vybavení, sportovní oblečení, sportovní obuv a tréninkové pomůcky. Nabízíme široký sortiment fotbalových míčů, dresů, fotbalových a futsalových kompletů, funkčního prádla, tašek, ruksaků a mnoho jiného. Dodáváme poháry a medaile. Sportovní zboží rovněž půjčujeme. Součástí poskytovaných služeb jsou také opravy míčů.

Marexim, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem příze na pletení, tkanin na tendry a pro konfekci, pracovních i ochranných tkanin, reflexních proužků, luxusní imitace kožešin či zažehlovacích pásek. Nabízíme prodej zažehlovacích termolepivých pásek do švů.

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.