• Detail firmy

COLEX Czech s.r.o.

Základní popis

Prodej standardizovaného osvětlení JUST a optoelektronických měřicích přístrojů TECHKON pro grafický průmysl. Nabídka poradenství.

Adresa

Višňová 282
252 25 Ořech

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02260085

Výrobky, činnosti

Svítidla

Kontaktní údaje

E-mail: info@colex.cz
WWW: www.colex.cz

Kontaktní osoba

Ivona Mandulová - Jednatel

Telefon: +420 606 901 732
Další firmy v oboru

Projekt Pro s.r.o.

Zabýváme se návrhem, dodávkou, instalací, údržbou a správou nejnovější pokrokové osvětlovací a parkovací technologie. Automatické parkovací systémy LogiPark, které jsou vždy realizován na míru dané firmě. Parkovací systémy v oblasti off-street parking a on-street parking. Osvětlovací technologie - světlíků Ciralight. Jsme výhradním dodavatelem této osvětlovací technologie.

Kompar s.r.o.

Zakázková výroba LED svítidel, výpočty osvětlení, světelné projekty, návrhy a výroba originálních svítidel i ve spolupráci s architekty. Osvětlení obchodních center, výrobních hal, parkovišť, rodinných domů. Maloobchod a velkoobchod světelnými zdroji běžnými, úspornými, LED i speciálními - např. do lékařských přístrojů, projektorů, akvárií atd. Kvalita-Reference-Příznivá cena-Tradice od roku 1990.

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.