• Detail firmy

ČOKOLÁDOVÁ TOVÁRNA, s.r.o.

Základní popis

Výroba cukrovinek. Nabídka pralinek, čokolády a čokoládových specialit. Výrova hořké, mléčné či bílé čokolády, tabulkové i lámané.

Adresa

Šlikova 293/27
169 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24161381

Výrobky, činnosti

Výroba cukrovinek.

Kontaktní údaje

E-mail: info@cokoladovatovarna.cz
WWW: www.cokoladovatovarna.cz

Kontaktní osoba

Klára Frycová - Jednatel

Mobil: +420 739 015 513

Petra Jíhlavcová - Jednatel

Mobil: +420 603 836 810
Další firmy v oboru

EMDrinks

Zabýváme se velkoobchodním prodejem alkoholických i nealkoholických nápojů. Prodáváme rovněž exklusivní pastilky, extra virgin olivový olej a přírodní sirupy. Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky.

Cukrárna Pierot

Zabýváme se cukrářskou výrobou. Navštivte nás v naší cukrárně v Čakovicích a vyberte si z široké nabídky dortů, zákusků, chlebíčků či cukrovinek, pro jakoukoliv slavnostní příležitost. Nabízíme i bezlepkové dorty a výrobky pro diabetiky. Prodáváme rovněž dárkové koše. Otevřeno máme denně od 9.00 - 18.00 hod. Těšíme se na Vás!

U MODRÉHO SLONA

Zajišťujeme prodej asijských potravin, čínských a japonských čajů a čajové keramiky. Dovážíme čínské a japonské čaje prvotřídní kvality, čajovou keramiku i čajové příslušenství, asijské speciality, asijské potraviny, nejrůznější pochutiny, zázvorové bonbony, nudle, houby, rýži a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.