• Detail firmy

Čokoláda.cz s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme on-line objednávky včetně možnosti plateb přes internet a následné doručování čokoládových produktů po celé České republice.

Adresa

Thákurova 676/3
160 00 Praha 6 - Dejvice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28180941
DIČ:  CZ28180941
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Čokoláda

Kontaktní údaje

Telefon: 222 362 955
E-mail: info@cokolada.cz
WWW: www.cokolada.cz

Kontaktní osoba

Jiří Ptáček - Jednatel

Lukáš Tyl - Jednatel

Další firmy v oboru

U MODRÉHO SLONA

Zajišťujeme prodej asijských potravin, čínských a japonských čajů a čajové keramiky. Dovážíme čínské a japonské čaje prvotřídní kvality, čajovou keramiku i čajové příslušenství, asijské speciality, asijské potraviny, nejrůznější pochutiny, zázvorové bonbony, nudle, houby, rýži a mnoho dalšího. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Daniela NOVÁKOVÁ

Naše zakázkové cukrářství pro Vás již od roku 1999 připravuje kvalitní sladké a slané dobroty k nejrůznějším příležitostem. Naší specializací jsou minizákusky a kanapky. Dále vyrábíme dorty, zákusky, svatební koláčky podle staročeských receptur, slané sýrové sušenky, slané dorty, obložené mísy, chlebíčky, plněné bagety, banketní houstičky aj. Vždy se pokoušíme vyhovět vašim přáním.

EMDrinks

Zabýváme se velkoobchodním prodejem alkoholických i nealkoholických nápojů. Prodáváme rovněž exklusivní pastilky, extra virgin olivový olej a přírodní sirupy. Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky.