• Detail firmy

COGIVA s.r.o.

Základní popis

Zakazkové zámečnictví, zakazková truhlárna. Povrchovou úpravu kovů práškovou technologii (KOMAXIT), ale i stavební, obchodní a sklenárskou činnost.

Adresa

Slavníkova 2357/9
169 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24146498

Výrobky, činnosti

Zakazkové zámečnictví, zakazková truhlárna

Povrchovou úpravu kovů práškovou technologii (KOMAXIT), ale i stavební, obchodní a sklenárskou činnost.

Kontaktní osoba

Josef Bachánek - Jednatel

Miroslav Ševčík

Mobil: +420 602 308 938

Pobočky

3 G s.r.o.
ul. 5. Května 417
250 64 Měšice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.

Petr Bocksteffel

Zajišťujeme nonstop pohotovost -zámečnictví, otevírání, montáže a opravy zámků (zabouchnuté dveře, zamčeno). Expresní opravy po vloupání, příjezd 15-30 min. Zámečnictví - bezpečností dveře, kování, trezory, výroba klíčů. Působíme v Praze a okolí.

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.