• Detail firmy

COFELY a.s.

Základní popis

Poskytujeme komplexní energetická řešení průmyslovým podnikům, veřejnému i soukromému sektoru a technické infrastruktuře.

Adresa

Lhotecká 793/3
143 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26121603
DIČ:  CZ26121603
  • Služby

Výrobky, činnosti

Energetika

projektové a energetické poradenství, elektroinstalace v průmyslu a energetice, výroba a dodávání energie z obnovitelných zdrojů, inženýring

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 054 900
Fax: +420 267 054 990
E-mail: cofely@cofely.cz
WWW: www.cofely.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Říha - Předseda představenstva

Další firmy v oboru

CALIBRA CZ, s.r.o.

Vyrábíme a dodáváme váhy a vážící systémy. Dodáváme průmyslové, paletové, poštovní, silniční, tenzometrické, nájezdové, počítací a mostní váhy. Zajišťujeme výrobu a prodej balicí techniky, plnících stanic velkoobjemových vaků, vah na plnění PB lahví nebo na vážení sudů s pivem. Specializujeme se na opravy vah sériové výroby Tonava.

SOLARMONITORING s.r.o.

Specializujeme se na fotovoltaické elektrárny. Na trh jsme vstoupili s novým systémem zvyšujícím účinnost provozu obnovitelných zdrojů energie, neustále pracujeme na jeho vylepšení. V současné době zajišťujeme kompletní služby pro správu fotovoltaických elektráren. Neváhejte nás kontaktovat a zajistit si efektivní provoz Vaší fotovoltaické elektrárny.

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.