• Detail firmy

Code Vision, s.r.o.

Základní popis

Pronájem vysílacího času na velkoformátových reklamních LED obrazovkách. Nabídka reklamních a marketingových služeb.

Adresa

Smetanova 4265/66
466 01 Jablonec nad Nisou

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28748611
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pronájem vysílacího času

na velkoformátových reklamních LED obrazovkách. Nabídka reklamních a marketingových služeb.

Kontaktní osoba

Mgr. Olga Hašková - Jednatel

Mobil: +420 774 698 194
E-mail: olga.haskova@codevision.cz

Miloš Šikola - Jednatel

Petr Šikola

Mobil: +420 731 127 308
Další firmy v oboru

SOS print s.r.o.

Ofsetová tiskárna vyrábí firemní tiskoviny, plakáty, prospekty, pohlednice, kalendáře a mnoho jiného. Zajišťujeme grafické návrhy tiskovin a fotografické práce. Provádíme falcování, knihařské vazby, kašírování, polepování, výseky, slepotisk, číslování, perforace apod. V kooperaci nabízíme možnost laminování, UV či dispersní lakování, vázaní publikací a brožur vazbou V8 a V8a, výrobu šanonů.

NEON Burianová, s.r.o.

Světelná a nesvětelné plastická loga a nápisy prosvětleny LED diodami. Nápisy z neonových trubic. Světelné panely a výstrče prosvětleny LED diodami nebo zářivkami. Dále nápisy z tvrzeného polystyrenu, tisk plakátů, polepy výloh, velkoplošný tisk a polep aut. Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu a montáž. Servis po celou dobu životnosti.

René Volfík

Fotografujeme společenské, kulturní, politické, sportovní a firemní akce. Specializací firmy je především reportážní fotografie. Do našeho portfólia patří rovněž fotodokumentace výrobních procesů a drobné produktové fotografie. Nedílnou součástí poskytovaných služeb je fotografování svateb. Neváhejte nás kontaktovat! Vyfotíme Váš velký den k Vaší spokojenosti.