• Detail firmy

Cobbra, spol. s r.o.

Základní popis

Vývoj, dovoz a prodej produktů určených k lokaci a zabezpečení vozidel a osob, doplňků do motorů, parkovacích asistentů a bezpečnostních schránek.

Adresa

Výletní 401/31
142 00 Praha 4 - Písnice

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63979853
Rok založení:  1995
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vývoj, dovoz a prodej produktů určených k lokaci a

Vývoj, dovoz a prodej produktů určených k lokaci a zabezpečení vozidel a osob, doplňků do motorů, parkovacích asistentů a bezpečnostních schránek.

Kontaktní údaje

E-mail: cobbra@seznam.cz

Kontaktní osoba

Adam František Dvořák - Jednatel

Další firmy v oboru

MAMBA v.o.s.

Naše společnost zajišťuje komplexní servis v oblasti ostrahy objektů a recepčních služeb. Dodáváme čipové systémy pro identifikaci osob a automobilů, přičemž využíváme vstupní turniketové systémy, které mohou být napojeny na obsluhu závory. Grafiku čipových karet Vám navrhneme nebo je potiskneme dle Vašeho návrhu.

Daniel Šprincl

Specializací naší firmy je montáž a servis bezpečnostních dveří. Montujeme nové certifikované bezpečnostní dveře, zárubně a mříže, jak pevné, tak i posuvné či otevírací. Provádíme rovněž zabezpečení stávajících dveří, čalounění dveří, montáž prahů i hliníkových žaluzií. Dodáváme silikonové frézované těsnění do oken a dveří. Jsme servisním střediskem MUL-T-LOCK. Nově otevíráme zabouchnuté dveře.

Autoservis - Ešpandr Praha 10

Autoservis, mechanické práce na osobních vozech, příprava a vyřízení STK+emise, diagnostika, pneuservis, klempířské práce, autosklo, alarmy, Defend-lock, opravy havarovaných vozidel na pojišťovnu, náhradní vozy, přestavby vozidel na bio Ethanol E85 - jezdíte levněji od 25,5 Kč za 1 litr.