• Detail firmy

COALA, s.r.o.

Základní popis

Účetní firma fungující 18 let, vlastní kancelář na Praze 4, 3 zaměstnanci + 2 jednatelky, 100% zastupitelnost nabízí účetní a daňové poradenství. Ceny lze stanovit dohodou. Zajistíme veškerý kontakt s úřady. Používáme účetní software Pohoda.

Adresa

Libušská 539/27
147 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27225101
DIČ:  CZ27225101
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetnictví

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 552 775
E-mail: marketa.sehorsova@coala.cz
WWW: www.coala.cz

Kontaktní osoba

Markéta Sehorsová - Jednatel

JANA VÁVROVÁ - Jednatel

Další firmy v oboru

D & D INTERNATIONAL s.r.o.

Naše účetní kancelář se zaměřuje na kompletní zpracování účetních dokladů a veškerých daňových přiznání. Nabízíme kompletní zpracování mezd, roční účetní závěrky, personální agendy, účetních sestav apod. Vypracujeme návrh daňové optimalizace přímo Vám na míru. Zajistíme i rekonstrukce účetní agendy.

ACTA s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví. V rámci naší činnosti zajišťujeme účetní, daňové a ekonomické poradenství a ve spolupráci s auditorským partnerem zajistíme i audity. Náš tým zkušených účetních poradců Vám nabízí služby na profesionální úrovni. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Ing. Ľudmila Bajgarová

Nabízíme kompletní vedení účetnictví a daňové evidence. Zabýváme se vedením mzdové agendy, daňovým dohledem, zpracováním přiznání k DPH, dani z příjmu, silniční dani a další.