• Detail firmy

Co System, s.r.o.

Základní popis

Poradenství pro podnikatele a manažery - controlling, informační technologie, řízení financí, plánování, kalkulace, reporting (výkaznictví) a procesní řízení (organizační struktury). Úspěch spolupráce podpořený rozsáhlými zkušenostmi - reference.

Adresa

Eliščino nábřeží 322/35
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62061224

Výrobky, činnosti

Poradenství pro podnikatele a manažery - controlli

Poradenství pro podnikatele a manažery - controlling, informační technologie, řízení financí, plánování, kalkulace, reporting (výkaznictví) a procesní

Kontaktní údaje

Telefon: 495 513 136
E-mail: smehlik@cosystem.cz
WWW: www.cosystem.cz

Kontaktní osoba

Eduard Šmehlík - Jednatel

Mobil: +420 602 150 515
Další firmy v oboru

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

BYTTHERM spol. s r.o.

Jsme významnou českou firmou, která již 25 let poskytuje komplexní služby v oblasti měření a rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Tedy od návrhu měření, instalaci měřící techniky, servis, až po rozúčtování nákladů na vytápění, teplou a studenou vodu. Působíme v rámci celé České republiky, prostřednictvím poboček v Praze, Brně, Pardubicích, Náchodě a Trutnově.

T&S Ostrava s.r.o.

Zabýváme se projekčními, realizačními, výrobními, obchodními a servisními službami v profesích elektro a MaR.