• Detail firmy

CNCWORKING s.r.o.

Základní popis

CNC obráběním kovových rotačních součástí v malých i velkých sériích, převážně armatur a přímých šroubení. Nabízíme soustružení pomocí velmi přesných a výkonných CNC strojů v rozsahu průměrů 8-50 mm z 3 metrových tyčí a do průměru 250 mm přírubově.

Adresa

Bolešiny 65
339 01 Bolešiny

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29114683
DIČ:  CZ29114683

Výrobky, činnosti

Nerez, mosaz, železné šroubení, fitinky, armatury.

Kontaktní údaje

E-mail: matejka@cncworking.cz
WWW: www.cncworking.cz

Kontaktní osoba

Lukáš Matějka - Jednatel

Mobil: +420 731 501 995
E-mail: matejka@cncworking.cz

Pobočky

Miloslav Matějka - KOVO
Bolešiny 65
339 01 Klatovy

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

KOVOVÝROBA FEJSAL

Zabýváme se svařováním ocelových, nerezových a hliníkových konstrukcí a obráběním na CNC i klasických strojích. Naše výrobky nachází využití v různých odvětvích průmyslu, především v energetice a strojírenství, ale i v stavebnictví, vyrábíme např. stavební dílce na balkony. Zakázky realizujeme buď dle dokumentace zákazníka, nebo zajistíme projekt na klíč ve spolupráci s projekční kanceláří.

HOBERO spol. s r.o.

Jsme obchodní společnost pracující převážně v oblasti dodávek polotovarů z těžkých neželezných kovů. Zejména Cu a jejich slitin. Zároveň nově nabízíme dělení kovů.

ZAMOS PLZEŇ v.o.s.

Zabýváme se svařováním hliníku, nerezu, železa i litiny. Provádíme drobné zámečnické práce, kovovýrobu na zakázku a frézování, rovněž realizujeme ohýbání plechů. Rádi Vám poskytneme více informací po kontaktu s námi.