• Detail firmy

CNC Plus, s.r.o.

Základní popis

Firma působí v oblasti CNC obrábění kovů a plastů. Specializujeme se na CNC frézování. Zajišťujeme sériovou i zakázkovou výrobu převážně menších dílů ze slitin hliníku. Jsme vybaveni moderními CNC obráběcími centry.

Adresa

Krajinova 795/54
674 01 Třebíč

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26231476

Výrobky, činnosti

Firma působí v oblasti CNC obrábění kovů a plastů.

Firma působí v oblasti CNC obrábění kovů a plastů. Specializujeme se na CNC frézování. Zajišťujeme sériovou i zakázkovou výrobu převážně menších dílů.

Kontaktní údaje

E-mail: cnc.plus@email.cz
WWW: www.cncplus.cz

Kontaktní osoba

Ing. Zdeněk Vystrčil - Jednatel

Mobil: +420 606 890 826
Další firmy v oboru

LEMARA, s.r.o.

Provádíme kovoobrábění včetně soustružení, frézování, vrtání a závitování. Zajišťujeme obrábění složitých dílů na CNC stroji s poháněnými nástroji. Dodáváme výrobky pro servomotory, dopravníkové válce, dětská hřiště, zastřešení bazénů, klapky pro vzduchotechniku apod. Vyrábíme na zakázku.

TechnoCon s.r.o.

Naše společnost zajišťuje konstrukci, výrobu a dodávky přípravků pro svářecí roboty, automaty a ruční svařování. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete více informací o činnosti firmy, včetně realizovaných zakázek.

Jaroslav Kounek, s.r.o. - Kovoobrábění

Věnujeme se kovovýrobě na CNC obráběcích strojích. Provádíme kovoobrábění na 5-ti vřetenových soustružnických automatech. Vyrábíme sériově, od 2000 ks - pouzdra, šroubení, duté šrouby, hrdla, čepy a mnoho dalšího.