• Detail firmy

CN SERVIS, spol. s r.o.

Základní popis

Opravy nákladních vozidel SCHMITZ, PANAV, METACO, SCANIA, LIAZ, AVIA, NISSAN. Nápravy SAF, BPW, ROR. EBS, ABS systémy WABCO, KNORR, HALDEX. Rovnání podvozkových rámů, měření geometrie náprav a emisí diesel. Pneuservis. Prodej náhradních dílů.

Adresa

Kosmova 1126/17
702 00 Ostrava - Přívoz

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25372785

Výrobky, činnosti

Opravy nákladních vozidel

Opravy nákladních vozidel Rovnání podvozkových rámů, měření geometrie náprav a emisí diesel. Pneuservis. Prodej náhradních dílů

Kontaktní údaje

Fax: +420 596 162 460
E-mail: cnservis@cone.cz
WWW: www.cnservis.cz

Kontaktní osoba

Leopold Ing. Machýček

Mobil: +420 602 377 404

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.

AIR PNEUSERVIS PRAHA s.r.o.

Zajišťujeme kompletní profesionální služby autoservisu a pneuservisu. Provádíme běžné servisní práce, opravy karoserií, lakování, laserovou geometrii, plnění klimatizace, výměny autoskel, výfuků, olejů a filtrů, přezouvání, vyvažování a opravy pneu. Připravíme a zajistíme STK. Nabízíme levné nové i použité pneumatiky a disky pro osobní a užitková vozidla. Pneumatiky můžete objednávat přes e-shop.

VRATOVÉ SYSTÉMY CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí vratové systémy - vždy profesionální, atraktivní a bezpečná vrata! Firma zajišťuje výrobu, montáž a servis na vratové systémy. Nabízíme průmyslová vrata, garážová vrata, pohony a zámečnické doplňky. Vrata jsou vhodná pro ty nejnáročnější provozy. Nabízíme vrata sekční, posuvná, rolovací, skládací, rychloběžná. Neváhejte se na nás obrátit. Kompletní informace na www.