• Detail firmy

CMYK FACTORY, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme X stojany, pop up, roll up, reklamní vlajky, muší křídla, stojany na letáky, prodejní stojany, prezentační stěny.

Adresa

Sokolovská
186 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  24831492

Výrobky, činnosti

Reklamní stojany

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 528 000
E-mail: info@c-m-y-k.cz
WWW: www.c-m-y-k.cz

Kontaktní osoba

Josef Luňák - Jednatel

Pavel Malina - Obchodní ředitel

Další firmy v oboru

Pavel Adamec

Již od roku 1991 se zabýváme písmomalířskými pracemi. Zajišťujeme realizace reklam, zejména na plechy, fasády, výlohy, stadiony, výstavy, skleněné budovy apod. Malujeme reklamní loga sponzorů na ledové plochy, našim stálým klientem je např. hokejová Slavia Praha. Nabízíme rovněž polepy vozidel. Používáme jak nové technologie, tak i klasické písmomalířské techniky.

DG Tip, spol. s r.o.

Specializujeme se na prodej reklamních a dárkových předmětů. Nabízíme kalendáře, diáře, psací potřeby, textil, elektroniku a různé drobné dárky, které u nás můžete nechat opatřit potiskem. Zabýváme se také tiskem průmyslových dílů.

Reklamní předměty s potiskem - Praha

Zabýváme se výrobou a potiskem reklamních předmětů pomocí moderní technologie. Nabízíme reklamní předměty s potiskem, nákupní reklamní předměty, reklamní textilní předměty, dárkové reklamní předměty, reklamní firemní tiskoviny, reklamní psací potřeby, reklamní předměty do domácnosti, reklamní kancelářské a konferenční předměty, reklamní cestovní potřeby a outdoorové vybavení a mnoho dalšího.