• Detail firmy

Čmakal auto, s.r.o.

Základní popis

Firma se pohybuje v oblasti silničních přeprav. Hlavní činností je přeprava sypkých materiálů. Úspěšně se také rozbíhá výroba automobilových sklápěcích nástaveb vlastní konstrukce

Adresa

Chromeč 53
789 01 Chromeč

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26829185

Výrobky, činnosti

Silniční přeprava

Kontaktní osoba

Stanislav Čmakal - Jednatel

Telefon: +420 583 284 868
Mobil: +420 608 315 001
E-mail: stanislav.cmakal@cmakalauto.cz
WWW: www.cmakalauto.cz
Další firmy v oboru

KRAZZER s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti odpadového hospodářství. Provozujeme kanalizace a čističky odpadních vod. Poskytujeme poradenství v oblasti ekologie a provádíme audity nebo zkoušky těsnosti jímek a kanalizací. Likvidujeme odpad, zajišťujeme vývoz žump a septiků. Vykupujeme suroviny jako je olej, železo a barevné kovy, papír a plasty.

Vladimír Dostál - zemní práce, autodoprava, s.r.o.

Firma se zabývá mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravou, autodopravou, zemními a bouracími pracemi či recyklací sutě ze staveb. Dále se specializujeme na přepravu nadrozměrných nákladů, dopravu sypkých materiálů, skládku a odvoz zeminy nebo terénní úpravy pozemku. Nabízíme pronájem stavebních strojů. Jsme držiteli mnoha certifikátů. Zajišťujeme také úklid a čištění komunikací.

Mgr. Jana Papulová

Provádíme opravy nákladních a užitkových automobilů. Zajišťujeme doplňování klimatizací, opravy a ověřování tachografů. Nabízíme dovoz aut ze zahraničí.