• Detail firmy

ČM-STAVALL s.r.o.

Základní popis

Stavební a obchodní společnost se zaměřením na realizace individuální výstavby specifické u jednotlivých investorů od projekce ve všech stupních po předání díla.

Adresa

Lubina č. 623
744 01 Frenštát pod Radhoštěm

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27806901
DIČ:  CZ27806901

Výrobky, činnosti

Projektová činnost ve výstavbě

Projektování individuálních stavebních děl pro soukromé investory a to ve všech fázích projektové dokumentace včetně inženýrské činnosti.

Kontaktní údaje

E-mail: milcervenka@seznam.cz

Kontaktní osoba

Milan Červenka - Jednatel

Mobil: +420 604 930 398
E-mail: milcervenka@seznam.cz
Další firmy v oboru

Argutec, s.r.o.

Našim posláním je vyvinout pro Vaši společnost systém strojového vidění s vysokým stupněm inovace, bezproblémově integrovaný do Vašeho výrobního procesu. Naše hodnoty jsou: radost z možnosti tvořit, spokojenost zákazníka, kreativita a odlišnost našich řešení.

ENERGO - STEEL spol. s r.o.

Jsme expertní firma pro hodnocení velkých energetických zařízení. Našim klientům v dnešní době nabízíme profesionální služby v oblastech energetiky, projektování a inženýrství, úspory tepla vyregulováním otopné soustavy - kompletní realizace a můžete u nás navštívit poradenské informační středisko Státního fondu rozvoje bydlení. Na našich webových stránkách se lépe informujte a kontaktujte nás.

DEV COMPANY spol. s.r.o.

Provádíme komplexní sanace staveb po stránce statické i hydroizolační. Zaměřujeme se na pozemní i vodohospodářské stavby. Používáme nejmodernější technologie.