• Detail firmy

ČM-STAVALL s.r.o.

Základní popis

Stavební a obchodní společnost se zaměřením na realizace individuální výstavby specifické u jednotlivých investorů od projekce ve všech stupních po předání díla.

Adresa

Lubina č. 623
744 01 Frenštát pod Radhoštěm

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27806901
DIČ:  CZ27806901

Výrobky, činnosti

Projektová činnost ve výstavbě

Projektování individuálních stavebních děl pro soukromé investory a to ve všech fázích projektové dokumentace včetně inženýrské činnosti.

Kontaktní údaje

E-mail: milcervenka@seznam.cz

Kontaktní osoba

Milan Červenka - Jednatel

Mobil: +420 604 930 398
E-mail: milcervenka@seznam.cz
Další firmy v oboru

Tomáš Válek - SONEL

Zabýváme se prováděním elektromontážních a stavebních prací. Zajišťujeme výchozí i pravidelné revize elektroinstalací, strojů a nářadí. Nabízíme prodej elektro a stavebního materiálu.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

DDS STEEL-CZECH, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu hutního materiálu prvotřídní kvality. Zajišťujeme trubky bezešvé, svařované, kotlové i konstrukční. Rovněž dodáváme plechy válcované za tepla, prefabrikace potrubí, konstrukční jekly, uzavřené konstrukční profily, ocelové rošty, materiály pro offshore a speciální konstrukce. V naší nabídce naleznete i samospouštěcí hasicí zařízení od renomovaných výrobců.