• Detail firmy

Cliniger s.r.o.

Základní popis

Provozujeme konstrukční kancelář s 3D CAD. Vypracuje 3D návrhy, výrobní dokumentaci, pevnostní a statické výpočty. Zajišťuje výrobu. Nabízíme vlastní policový systém vhodný pro vybavení šaten, kanceláří, obývacích pokojů.

Adresa

Skalní 1088
753 01 Hranice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29462258

Výrobky, činnosti

Zakázková strojírenská výroba

Kontaktní údaje

E-mail: info@cliniger.cz
WWW: www.cliniger.cz

Kontaktní osoba

LUKÁŠ BOČÁN - Jednatel

Mobil: +420 720 101 134

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UNIOS SERVIS s.r.o.

Zaměřujeme se na prodej soustruhů SU 50A, SV 18RA po GO. Provádíme generální opravy a modernizace soustruhů a ostatních obráběcích strojů po celé ČR. Specializujeme se na broušení vodících ploch do délky 6500 mm. Dodáváme náhradní díly k obráběcím strojům.

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

SAFETY PRO s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Inženýrská činnost a koordinátor BOZP na stavbách. Revize vyhrazených technických zařízení.