• Detail firmy

CLIMA - STAV CZ s.r.o.

Základní popis

Projekce, dodávka, montáž a servis vzduchotechnického a klimatizačního zařízení. Výroba ALP potrubí, chlazení, klimatizace a vzduchotechniky.

Adresa

Palackého třída 314
537 01 Chrudim IV

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28829786
DIČ:  CZ28829786
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

vzduchotechnika

Kontaktní údaje

Telefon: +420 469 603 380
Telefon: +420 723 251 773
E-mail: info@climastavcz.cz
WWW: www.climastavcz.cz

Kontaktní osoba

David Farkaš - Jednatel

Mobil: +420 723 251 773
Další firmy v oboru

EKOKLIMA A/C s.r.o.

Specializujeme se na výrobu, dodávku a servis klimatizací kabin pro stavební a zemědělské stroje, traktory, manipulátory, nákladní vozidla, sanitky či pohřební vozy. Nabízíme servis a opravy.

Pavel Vaníček - digestoře a vzduchotechnická potrubí

Vyrábíme vzduchotechniku, vzduchotechnická potrubí, kuchyňské nerezové odsávací digestoře a vzduchotechnická potrubí, digestoře a další prvky z měděného plechu. Dále provádíme různé druhy nástrojářských a strojních prací s možností kompletní dodávky včetně montáže. Zaměřujeme se především na zákazníky ze Středočeského kraje.

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.