• Detail firmy

Classic Praha CZ s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se prodejem kuchyní značky Sykora. Zajišťujeme komplexní řešení kuchyní od zaměření, grafického návrhu, instalačních plánků až po montáž.

Adresa

Průhonická 119
251 01 Čestlice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27637603
DIČ:  CZ27637603
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kuchyně SYKORA

Kuchyně značky Sykora, vestavné spotřebiče značek Miele, Siemens, Bosch či AEG. Nabízíme dřezy, baterie a doplňky.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 680 052
Mobil: +420 777 819 186
E-mail: info@sykora-kuchyne.cz
WWW: www.sykora-kuchyne.cz

Kontaktní osoba

Radka Tůmová - Jednatel

Mobil: +420 777 680 052

Martin Tůma - Jednatel

Další firmy v oboru

Truhlář Martin Svoboda

Naše truhlářství se zaměřuje na zakázkovou výrobu nábytku do bytových i kancelářských prostor. Dodáváme vestavěné skříně, kuchyně na zakázku, kompletní obývací pokoje a obývací stěny, kancelářské sestavy nábytku, postele na zakázku, dětský nábytek apod. Zajišťujeme prodej deskového materiálu a nábytkových úchytek v kovovém či dřevěném provedení.

HALBOS Nábytek s.r.o.

Věnujeme se výrobě zakázkového nábytku na míru. Navrhujeme a zhotovujeme šatní a vestavěné skříně na míru, kuchyně a kuchyňské linky, postele na míru, dětský a studentský nábytek, sestavy obývacích pokojů, dvoudílné a třídílné šatní skříně, předsíně na zakázku apod. Pro kompletní nabídku a ukázky naší práce navštivte naše webové stránky.

Jiří Richtr

Vyrábíme nábytek na zakázku. Specializujeme se na kuchyňské linky, vestavěné skříně, dětské pokoje a další. Vyrábíme obývací stěny na míru Vašim individuálním požadavkům. Dodáváme stoly, postele nebo komody různých velikostí a barev vyrobené na zakázku. V nabídce máme i kancelářský nábytek. Našim klientům poskytujeme komplexní servis včetně návrhu a montáže na místě určení.