• Detail firmy

Classen Apparatebau Wiesloch s.r.o.

Základní popis

Projektová činnost v oblasti spalovacích zařízení. Mateřská společnost - návrh spalovacích zařízení, kotelen, výměníků, příslušenství

Adresa

Klínovecká 998
363 01 Ostrov

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25241761
  • Služby

Výrobky, činnosti

Projekční a inženýrská činnost

Projektová činnost v oblasti spalovacích zařízení. Mateřská společnost - návrh spalovacích zařízení, kotelen, výměníků, příslušenství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 353 852 711
E-mail: caw@gts.cz
WWW: www.apparatebau-wiesloch.de

Kontaktní osoba

Pavel Zelenka - Jednatel

Další firmy v oboru

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

Ing. Ivo Mikač

Nabízíme program SketchUp pro realizaci 3D projektů v různých průmyslových odvětvích. Realizujeme konstrukce jednoduchých strojů, návrhy průmyslových zařízení v oblasti balení, vizualizace domů a objektů a mnoho dalšího.

AGN - servis, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a projekci z nerez a černého materiálu. Zajišťujeme svařování dílců, vyrábíme zařízení na čištění a konzervaci dílů při výrobě, stroje na ovinování palet strečovou folií, které rovněž i opravujeme, dále pak zábradlí či dekorační prvky na zakázku. Pro zahraničního partnera nyní zajišťujeme výrobu výměníkových stanic pro ochlazování forem při tlakovém lití a lisování.