• Detail firmy

CLASIC CZ, spol. s r.o.

Základní popis

Výroba a prodej elektrických, laboratorních, vysokoteplotních a keramických pecí.

Adresa

Lety 114
252 30 Řevnice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  14479346
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  4
Roční obrat:  10000000

Výrobky, činnosti

Vypalovací pece pro dekoraci skla

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 430 748
E-mail: info@clasic.cz
WWW: www.clasic.cz
Další firmy v oboru

TOPENÁŘ - Sejk

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Benešově a okolí. V oblasti vytápění a ohřevu jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů, navíc jsou naše produkty ekologické šetrné. Montujeme kotle, tepelná čerpadla i solární kolektory pro rodinné domy, byty, chalupy a chaty, ale i pro školy, úřady či průmyslové objekty. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž opravy, rekonstrukce a servis topení.

Tomáš Sedlák

Sklenářství Mělník zajišťuje veškeré sklenářské práce, od výroby a prodeje skla či výroby zrcadel na zakázku, až po zasklívání dveří, oken, výloh, balkonů, lodžií, skleníků. Vyrábíme skleněné desky, skleněné interiérové dveře, skleněné police, dvojskla, akvária. Provádíme broušení skla. Zastřešujeme pergoly. Nabízíme rovněž polykarbonát a plexisklo. Náš sortiment zahrnuje i příslušenství k oknům.

3S s.r.o.

Nabízíme dodávky a instalaci automatizační techniky. Dodáváme průmyslové váhy a komponenty průmyslových vah, teplotní a tlakové snímače, průmyslové rentgeny, komponenty průmyslové automatizace, vážící komponenty apod. Zajišťujeme prodej, kompletní montáž i servis.