• Detail firmy

CLAIMS ADJUSTERS s.r.o.

Základní popis

Claims Adjusters s.r.o je vysoce specializovanou firmou, která zastupuje klienty zejména při vyřizování pojistných událostí většího rozsahu.

Adresa

Podnikatelská 539
190 11 Praha 9 - Běchovice

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27246469
  • Služby

Výrobky, činnosti

Likvidace pojistných událostí, PR služby.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 193 462
E-mail: tkratochvil@claimsadjusters.cz
WWW: www.claimsadjusters.cz

Kontaktní osoba

TOMÁŠ KRATOCHVÍL - Jednatel

Telefon: +420 777 558 118

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Karel Mařatka

Zajišťuji komplexní služby v oblasti pojištění - nabízím pojištění domácností, firem, vozidel, občanů. V pojištění občanů postupuji na základě finančního plánu. Věnuji se rovněž refinancování hypoték a úvěrů. Sjednávám zhodnocení investic. Doporučuji aktualizaci pojistek, tak aby aktuálně zajistily potřeby rodin v případě nenadálé události. Budování majetku - další možnost zajištění viz níže.

SPEED PRESS Plus a. s.

Společnost zaměřená na výrobu, prodej a potisk reklamních předmětů. Možnost výběru z velkého sortimentu i výroba na zakázku. Nabízíme reklamní předměty, dárkové propagační předměty a veškeré technologie tisku např. plnobarevný digitální potisk textilu i 3D, tampónový tisk, sítotisk, laser, výšivka, speed-it. Vlastní výrobní a skladový areál, vzorkovna, vzorky zdarma, kancelářské potřeby. ISO9001.

N3XT s.r.o.

Poskytujeme grafické služby. Zaměřujeme se na tvorbu fotografie, reportážních fotografií, portrétní fotografie a fotodokumentace.