• Detail firmy

CL-INVEST a.s.

Základní popis

Společnost nabízí administrativu, správu budov a realitní činnosti, nakladatelskou, vzdělávací a informační činnost atd...

Adresa

Ovocný trh 572/11
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25418521
DIČ:  CZ25418521
  • Služby

Výrobky, činnosti

Správa budov a realitní činnost

- správa a údržba nemovitostí, služby v oblasti administrativní správy, pronájem a půjčování věcí movitých, zastavárenská činnost, realitní činnost.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 311 350
Fax: +420 267 311 350
E-mail: info@clinvest.cz
WWW: www.clinvest.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Čermák - Předseda představenstva

Alena Čermáková

Jiří Černý

Další firmy v oboru

DEMETRIUS INVEST s.r.o.

Zabýváme se stavební činností. Provádíme výstavbu a rekonstrukce rodinných domů a bytů v Praze a přilehlém okolí. Provádíme realizaci a zateplování fasád, zpevněných ploch, výstavbou komunikací z betonových dlažeb. Pracujeme s kvalitními materiály a máme dlouholeté zkušenosti.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.