• Detail firmy

ČKD GROUP, a.s.

Základní popis

Výroba a prodej polovodičových aplikací, regulovaných pohonů či mikroprocesorových regulačních systémů.

Adresa

Na Sychrově 975/8
101 00 Praha 10 - Michle

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27129357
DIČ:  CZ27129357

Výrobky, činnosti

Záložní zdroje energie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 212 304
Telefon: +420 226 544 200
E-mail: asistentkaGgr@ckde.cz
WWW: www.ckde.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Musil - Předseda představenstva

Ing. Soňa Vladařová - Člen představenstva

Vladimír Hora - Člen představenstva

Další firmy v oboru

Tomáš Bernard

Provozujeme specializovanou prodejnu elektro. Náš sortiment zahrnuje LED žárovky, elektrokola, RC modely. Dodáváme záložní zdroje pro oběhová čerpadla kotlů. Zabýváme se repasemi a testováním baterií, jejich opravami a formátováním. Zajišťujeme zazimování a repase batérií elektrokol a golfových vozíků. Kompletní nabídku zboží a realizované zakázky naleznete na našich webových stránkách.

VDA - Výrobní družstvo autoprůmyslu

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem autobaterií pro všechny typy automobilů (osobní, nákladní, užitkové), motocykly, traktory, zemědělské a stavební stroje, motorové saně, sportovní lodě apod. Dále nabízíme trakční baterie, baterie do obytných vozidel, do dětských autíček, záložní zdroje a nabíjecí zdroje. Zajišťujeme rovněž montáž a servis autobaterií a odběr použitých baterií.

EFACEC PRAHA s.r.o.

Poskytujeme kompletní poradenství, projekci, dodávku a instalaci elektrotechnických a elektronických zařízení. Nabízíme fotovoltaické elektrárny na klíč, olejové a suché transformátory, spínací přístroje VN, řídicí systémy v energetice, digitální ochranné terminály, bezvýpadkové zdroje, automatizované sklady, dopravní systémy pro letiště a mnoho dalšího.