• Detail firmy

CK SPORT BRNO SKI , s.r.o.

Základní popis

Cestovní kancelář zájezdy do lyžařských středisek v Rakousku (Kitzbühel, Saalbach-Hinterglemm) a Itálii, zájezdy do Val Di Fiemme, Passo Tonale.

Adresa

Hrnčířská 891/17
602 00 Brno - Veveří

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  29300002
  • Služby

Výrobky, činnosti

Cestovní kanceláře, agentury

cestovní kancelář zájezdy do lyžařských středisek v Rakousku (Kitzbühel, Saalbach-Hinterglemm) a Itálii, zájezdy do Val Di Fiemme, Passo Tonale, poznávací zajezdy Mexico, Belize, Gvatemal, zájezdy na přání a pro školy, léto ve Schladmingu.

Kontaktní údaje

E-mail: cksportbrno@cksportbrno.cz
WWW: www.cksportbrno.cz

Kontaktní osoba

JUDr. IVAN MORAVEC - Jednatel

Mobil: +420 604 505 005

MARIE MORAVCOVÁ - Jednatel

Mobil: +420 604 231 010
Další firmy v oboru

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.

Terminal Hotel

Moderní tříhvězdičkový hotel. Objekt představila pro hosty, kteří cestují soukromě, obchodní a turisty. Terminal Hotel je ideálním místem pro hosty, kteří ocení svobodu pohybu. Je to jedinečné místo inspirován obrazem Wroclaw. Dáváme pocit, že v centru města přes fotografie visí v restauraci, na chodbách a hotelových pokojů.

ČERNÝ SLON s.r.o.

Hotel v centru města, poblíž Staroměstského náměstí, nabízí ubytování s celkovou kapacitou 35 osob a stravování pro hosty v restauraci, která se nachází v přízemí hotelu. Pro milovníky vína máme k dispozici vinárnu Bandol ve sklepních prostorách. Kromě ubytování zajišťujeme také výlety po Praze i mimo Prahu včetně dopravy a vstupenek, firemní večírky, rauty, svatební hostiny či rodinné oslavy.