• Detail firmy

CK Drink, s.r.o.

Základní popis

Jako výhradní distributor prodáváme alkoholicko-energetické nápoje Lavish a Four maxed. Firma zajišťuje výrobu energetických nápojů na zakázku.

Adresa

Štěrboholská 560/73
102 00 Praha 10 - Hostivař

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24283665
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

alkoholicko-energetické nápoje

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 777 875
E-mail: info@drinklavish.cz

Kontaktní osoba

Marcel Čeleda - Jednatel

Mobil: +420 775 777 870
E-mail: marcel.celeda@drinklavish.cz

Jakub Krása - Jednatel

Další firmy v oboru

Petr Vicena

Sommelierský servis. Pořádání sommelierských kurzů s certifikátem pro pracovníky restaurací a hotelů, obchodníky s vínem, budoucí sommeliery, ale i pro všechny milovníky vína. Prezentační a společenské řízené degustace vín ve vinných sklípcích a vinařstvích.

VPV Praha, s.r.o.

Naše společnost se zabývá dovozem a distribucí vín z vinařství z Itálie a Portugalska. Z Portugalska dovážíme rovněž olivový olej. Dodáváme dárková a luxusní balení vín ke speciálním příležitostem či visačky nebo etikety na lahve s logem firmy. Součástí poskytovaných služeb je pořádání řízených degustací v partnerských restauracích. Kompletní sortiment vín, která nabízíme naleznete na našich www.

Roseland Cafe s.r.o.

Zajišťujeme provoz kavárny Café Sambal a prodej zrnkové a mleté kávy Longberry z české pražírny. Poskytujeme prostory kavárny pro firemní setkání včetně občerstvení. Dodáváme kávu do firem, hotelů, restaurací aj.