• Detail firmy

City Upgrade s.r.o.

Základní popis

Jsme architekti zabývající se prací pro města a obce formou rozvoje architektury a urbanismu.

Adresa

Dukovany 221
675 56 Dukovany

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02756021
DIČ:  CZ02756021

Výrobky, činnosti

Architektura

Kontaktní údaje

E-mail: kontakt@cityupgrade.cz
WWW: www.cityupgrade.cz

Kontaktní osoba

Lucie Chytilová

Mobil: +420 739 415 901
E-mail: kontakt@cityupgrade.cz
Další firmy v oboru

Jiří Tuček

Zaměřením naší společnosti je stavební a technický dozor na stavbách a inženýrsko-investiční činnost. Věnujeme se výstavbě menších objektů a RD na klíč. Dodáváme a montujeme dřevěná Eurookna do nízkoenergetických a pasivních domů. Působíme nejenom v Praze a Středočeském kraji, ale také na Vysočině. Realizované zakázky a reference naleznete na našich webových stránkách. Neváhejte nás oslovit!

LIVE image, s.r.o.

Realizujeme stavební práce všeho druhu včetně malířských a štukatérských služeb. Montujeme sádrokartony, zateplujeme fasády a provádíme kompletní stavby domů na klíč. Zabýváme se návrhy a následnou realizací interiérů ve spolupráci s architekty.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!