• Detail firmy

City Telecom, s.r.o.

Základní popis

Společnost zajišťuje prodej, instalace a servis telefonních ústředen značek Alcatel, Alcatel-Lucent, Panasonic, Alphatel a Ateus. Nabídka v oblasti telekomunikačních a datových služeb, ale i v dalších návazných oblastech.

Adresa

Voctářova 18/51
180 00 Praha 8 - Libeň

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25611348
DIČ:  CZ25611348
Rok založení:  1997
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- zajišťuje prodej, instalace a servis telefonních ústředen značek Alcatel, Alcatel-Lucent, Panasonic, Alphatel a Ateus.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 463 590
E-shop: www.citytel.cz/shop

Kontaktní osoba

Petr Blažek - Jednatel

Další firmy v oboru

Selteko plus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem, návrhy, dodávkou a komplexní realizací aktivních i klasických hromosvodů, přepěťových ochran, záložních zdrojů UPS či nouzového napájení výpočetní techniky. Nabízíme vedení účetnictví pro fyzické i právnické osoby.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.

K & V ELEKTRO a.s.

Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem veškerého elektroinstalačního materiálu. Skladem tisíce položek, jako např. vodiče, jističe, vypínače, rozvaděče, zásuvky, svítidla, žárovky, kabely, topná technika a mnoho dalšího. Na trhu působíme již téměř 25 let a máme 10 poboček K & V ELEKTRO a.s. po České Republice. Zboží dopravujeme zdarma.