• Detail firmy

CITY - LIFE

Základní popis

Nabízíme Vám nejmodernější oblečení na volný čas i různé doplňky. Veškerý sortiment našeho zboží najdete na našich prodejnách, které je určeno pro všechny skupiny uživatelů. Relaxační masáž - zlepšete si své zdraví díky masáži v našem křesle! Přijďte si vyzkoušet a odpočinout, 30 minut relaxu nyní jen za 90,- Kč.

Adresa

Fibichova 218
276 01 Mělník

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45898812
DIČ:  CZ7101161232
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Dresy, reklamní předměty pro všechny sporty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 315 628 176
Mobil: +420 603 318 522
E-mail: kasak@city-life.cz
WWW: www.city-life.cz

Kontaktní osoba

Roman Kašák - Majitel

Další firmy v oboru

Štikar Petr

Specializací firmy je laserové řezání, gravírování a vypalování. Zajišťujeme výrobu zakázkových modelů (budovy, objekty, stavby) a reklamních předmětů. Vyrábíme ze skla, dřeva, plastu i kovu.

POTISK VYLITA

Společnost Vylita byla založena v listopadu 1991 a jako jedna z prvních se stala poskytovatelem tampónového potisku reklamních předmětů, průmyslových a spotřebních výrobků. Jako jediní v republice vlastníme technologii předúpravy materiálu ožehem, toto zařízení je od firmy ARCOTEC. Touto technologií dokážeme potisknout i normálně nepotisknutelné materiály, například Polypropylén, Polyethylen aj.

COLOGNIA PRESS a.s.

Vyrábíme samolepicí etikety, visačky, vstupenky a obaly v kotoučích i v arších. Specializujeme se na grafické etikety, etikety bez tisku, bezpečnostní etikety, RFID etikety včetně reliéfního tisku, hologramů, ochranných prvků a personifikace.