• Detail firmy

Císařský dvůr Jeneč, s.r.o.

Základní popis

Firma se zabývá výrobou a prodejem zmrzlinových směsí z čerstvého ovoce již od roku 2003. Prodáváme a bezúplatně též pronajímáme zmrzlinové stroje.

Adresa

Zahradní 105
252 61 Jeneč

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26754827
DIČ:  CZ26754827
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Zmrzlinové směsi a stroje freshice

Firma Freshice se zabývá výrobou a prodejem zmrzlinových směsí z čerstvého ovoce již od roku 2003. Prodáváme a bezúplatně též pronajímáme zmrzlinové stroje, pouze za odběr zmrzlinových směsí. Po Praze závozy zdarma. Zmrzlinové směsi si lze vyzvednout

Kontaktní údaje

E-mail: zmrzlinovesmesi@freshice.cz
WWW: www.freshice.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Bartůněk - Jednatel

Mobil: +420 773 003 228
Další firmy v oboru

Cibus, s.r.o.

Zabýváme se prodejem koření a kořeních směsí. Dodáváme balení po 20 g, 30 g, 60 g, 75 g, 100 g, 250 g, 500 g, 1 kg nebo pytle od 2 kg do 25 kg. Nabízíme jednodruhové koření, kořenící směsi, koření bez glutamanu, kořenící česnekové pasty, dochucovací omáčky, vývary bez glutamátu apod.

MASO VELEŇ s.r.o.

Naše firma se zabývá prodejem vysoce kvalitního chlazeného masa. Na územní hlavního města Prahy a Středočeského kraje zajišťujeme také rozvoz chlazeného masa ve vozech s hygienickými chladícími boxy. V naší nabídce naleznete kuřecí, krůtí, hovězí, vepřové maso, chlazené i mražené kachny, kuřecí droby, uzeniny, ryby, uzené makrely, sýry a mnoho dalšího. Maso dodáváme jen od prověřených producentů.

OBALSERVIS

Prodej obalového materiálu a úklidové chemie.