• Detail firmy

Circle jobs, spol. s r. o.

Základní popis

Personální agentura zajišťující firmám zaměstnance a brigádníky. Personální agentura zprostředkovává zaměstnání i brigády zájemcům o práci. Poskytuje vzdělávací kurzy, poradenství pro firmy i uchazeče, orientaci v zákoníku práce.

Adresa

Jiráskova 247/1
250 88 Čelákovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28494598
DIČ:  CZ28494598

Kontaktní údaje

E-mail: circle@circle-jobs.cz
WWW: www.circle-jobs.cz

Kontaktní osoba

Vladimír MACHÁČEK - Jednatel

Mobil: +420 731 652 500

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

DU-MI CZ s.r.o.

Personální agentura DU-MI CZ s.r.o. poskytuje služby v oblasti lidských zdrojů a personální agendy. Pilířem naší činnosti je dočasné přidělení zaměstnanců. Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovní síly. Personální leasing zaměstnanců Vám ušetří náklady na personální, administrativní i mzdovou agendu. Zajišťujeme komplexní personální poradenství pro firmy i uchazeče o zaměstnání.

Alexandra Drtinová

Poskytujeme služby v oblasti reklamy a produkce. Zaměřujeme se na event marketing, zajištění hostesek a cateringové služby. Dále se specializujeme na návrh a realizace výstavních expozic a stánků dle požadavků zákazníků.

DAUPP, s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy. Připravujeme účetní doklady pro jednání s bankami a leasingovými společnostmi - včetně zastupování. Nabízíme kompletní zpracování mezd Vašich zaměstnanců. Vždy pohlídáme důležité termíny a připravíme uzávěrky.