• Detail firmy

CIRCE, s.r.o.

Základní popis

Stavební firma je vedena na Zelená úsporám a nabízí stavbu rodinných domů na klíč i různé dílčí práce při jejich výstavbě, opravy a rekonstrukce staveb, rodinných domů a bytů i bytových jader. Montáže a demontáže rozvodů vody, topení, plynu i elektri

Adresa

Kurzova 2202/20
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25058142

Výrobky, činnosti

stavební práce

Stavební firma je vedena na Zelená úsporám a nabízí stavbu rodinných domů na klíč i různé dílčí práce při jejich výstavbě, opravy a rekonstrukce stave

Kontaktní osoba

Arnošt Tejchman - Jednatel

Mobil: +420 603 232 123
E-mail: circe@volny.cz
WWW: www.circe.cz
Další firmy v oboru

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

VLTAVÍN HOLDING stavební podnik s.r.o.

Zabýváme se prováděním sanací vad panelové výstavby a komplexní rekonstrukce bytových a administrativních objektů. Připravíme Váš objekt na zimu, poradíme se získáním dotací v programu Zelená úsporám. Působíme zejména v Praze, Středočeském a Západočeském kraji, přijímáme však zakázky z celé České republiky.

ZZ Star, s.r.o.

Poskytujeme bezpečnostní, detektivní a úklidové služby pro soukromou a firemní klientelu. Provozujeme hromadné garáže s nepřetržitou ostrahou. Provádíme stavební dokončovací práce včetně úklidu prostor, a to vnitřních i venkovních. Nabízíme služby technické správy nemovitostí včetně ostrahy objektů. Zajišťujeme jednorázové i pravidelné úklidy kanceláří a budov.