• Detail firmy

CIPRA ZDENĚK

Základní popis

Topení - materiál, spotřebiče - servis revize - plynová zařízení

Adresa

U elektrárny 137/2
170 00 Praha 7

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  47020512

Výrobky, činnosti

Revize

- plynová zařízení

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 790 370
E-mail: ciprus63@gmail.com
E-mail: z.cipra@hotmail.com
WWW: www.zdenek-cipra.cz

Kontaktní osoba

Zdeněk Cipra - Jednatel

Mobil: +420 606 118 370
Další firmy v oboru

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.

Autoškola Telos s.r.o.

Naše autoškola zajišťuje výuku a výcvik pro řidičská oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D, D+E a T. Všichni naši zaměstnanci i externí spolupracovníci jsou odborně a profesně způsobilí, většina učitelů naší autoškoly má navíc vzdělání v pedagogice či andragogice. V rámci služeb autoškoly nabízíme rovněž školení řidičů, psychologická vyšetření nebo zastupování před správními orgány.

European Business School SE

Nabízíme kvalitní postgraduální studium MBA, BBA, MPA, DBA, LL.M. a McS. - studium mezinárodně uznávaných oborů. Spolupracujeme s předními odborníky z praxe i z akademického prostředí, kteří jsou špičkami ve svém oboru. Zajišťujeme i tématické semináře.