• Detail firmy

CigDus s.r.o.

Základní popis

Nabízíme instalatérské a topenářské práce. Provádíme rozvody vody, plynu a topení, montáže, opravy a rekonstrukce kanalizace, plynové revize domovních

Adresa

Erbenova 794/2
150 00 Praha 5 - Smíchov

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24161969

Výrobky, činnosti

Nabízíme instalatérské a topenářské práce...

Nabízíme instalatérské a topenářské práce. Provádíme rozvody vody, plynu a topení, montáže, opravy a rekonstrukce kanalizace, plynové revize domovních rozvodů a kotelen, instalaci plynových spotřebičů.

Kontaktní údaje

E-mail: dusil@cigdus.cz
WWW: www.cigdus.cz

Kontaktní osoba

Zbyněk Dusil - Jednatel

Mobil: +420 777 941 107

Tomáš Cígler - Jednatel

Mobil: +420 775 950 348
Další firmy v oboru

Velimir Stepić

Zajišťuji služby v oblasti voda, kanalizace, topení. Poskytuji služby hodinového manžela - provádím veškeré instalatérské práce, zednické opravy, malování apod.

AAA ZÁCHRANNÁ TECHNICKÁ SLUŽBA s.r.o.

Kompletní havarijní servis pro Prahu a střední Čechy. Nonstop havarijní linka 800 290 291. Řešíme havárie v oborech instalatérství, elektrikářství, topenářství, sklenářství, zámečnictví, plynařství, kanalizace a opravy kotlů.

PAMA, spol. s r.o.

Věnujeme se stavební a inženýrské činnosti. V rámci stavebních prací provádíme rekonstrukce interiérů i exteriérů, rekonstrukce střech, montáže sádrokartonu, izolace, omítky, štuky, opravy podlah, elektroinstalace, rozvody vody, plynu, topení a mnoho jiného. Součástí poskytovaných služeb je vypracování projektové dokumentace, statických posudků či stavební dozor. Více na našich www stránkách.